İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat
A'dan - Z'ye Temizlik Hizmeti
A'dan - Z'ye Temizlik Hizmeti

Başlıca hijyen ve sağlık unsurumuz olan Temizlik, ilk bakışta kolay bir iş gibi görünse de, ne yazık ki bir çoğumuz işin içine girdiğimizde hiçte öyle olmadığını anlıyoruz. Özellikle bazı mekanlar ilk bakışta temiz gibi görünüp bizi yanıltabiliyor. Misal.. "Taşınmaya ve beraberinde getirdiği masraflara yeterince para kaçırdım, bari bunu ben halledeyim zaten ev temiz sayılır. " yaklaşımı maalesef bizi genellikle gereksiz bir yorgunlukla karşı karşıya bırakıyor. Biz bu işi, işin uzmanlarına bırakıp rahatınıza bakmanın lüksünü sunmak için size sadece bir telefon kadar uzağız. Bizimle irtibata geçtiğiniz takdirde uzman ekibimizin üzerinizden bu ağır yükü kusursuz bir şekilde alacağından hiç kuşkunuz olmasın.

Gayrimenkullerimizin ve Sizlerin Villa, Apart, Eşyalı Daire, Boş Daire, Site, Komple Bina, İşyeri, Merdiven, Cam vb. mekanlarınızın temizliği konusunda daima yanınızdayız. Aşağıdaki hizmet talep formumuzu doldurduğunuz takdirde sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız. Teşekkür ederiz..

Unutmayın sağlığınız ve güvenliğiniz her şeyden önemlidir..!

Hizmet Talep Formu

Yatırım yapma, satın alma, satma ya da kiralama gibi konularda size yardımcı olarak doğru kararı vermenizi sağlıyoruz.Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Mesaj Gönder
Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım


veya

Whatsapp: 05300897655